Jdi na obsah Jdi na menu
 


Respektující výchova v praxi // Daniela Tlapáková

Neděle 22. 10. 2017, 14:00 - 18:00, Ekocentrum Paleta, Štolbova 2874, Pardubice
Vstupné: 450,- Kč; Hlásit se můžete ZDE.

Může být vůbec výchova dítěte jednoduchá a radostná? Mnoho rodičů má pocit, že výchova je dnes velmi obtížná. Děti nerespektují to, co jim dospělí řeknou, všechno jim musí opakovat stokrát. Rodiče se cítí vyčerpání, frustrování, výchova je netěší. Ale cítí, že by se k dětem měli chovat jinak, než jejich rodiče k nim.
Musí dítě poslouchat? Jak je to s odměňováním, trestáním a motivací? Jak nastavit hranice ve výchově? A co naše emoce ve vztahu k dětem? Přijďte si poslechnout, zeptat se, inspirovat.

O lektorce:
Jsem matka dvou synů a dvou nevlastních dcer. Nejstarší "dceři" je třicet, nejmladšímu synovi jedenáct. Prošla jsem od autoritativní výchovy, přes respektující k intuitivnímu, autentickému přístupu, kde je prvotně důležité, abych se cítila dobře já a pak také všichni v rodině. Když se totiž cítím dobře já, cítí se tak i můj muž a děti. K tomu přidávám zkušenosti z terapeutické praxe i z inspirátorské cesty především žen, matek. Předávám nejen příběhy ze života, ale i konkrétní nástroje a nové pohledy, které vás doufám obohatí, osvobodí a nabijí. Moc se na Vás těším Daniela
www.deti-jako-ukazatel.cz

 

letak_respektujici-vychova.jpg